Közhasznú egyesületünket a Fővárosi Törvényszék 2011-ben jegyezte be. Alapszabály szerinti elsődleges céljaink közé tartozik, hogy országos szinten egységbe szervezzük a rendészettudományokhoz akár csak marginálisan is köthető tudományterületeken működő doktorandusz hallgatók, doktorjelöltek tevékenységét. Egyesületünk tagja lehet bárki, aki doktorandusz hallgató, vagy már nem az, de még a PhD fokozat megszerzése előtt áll, és kutatási területe, érdeklődése, munkája a rendészettudományokkal kapcsolatba hozható. Tagjaink közt egyaránt megtalálhatók elméleti és gyakorlati szakemberek, civil kollégák és a hivatásos állomány tagjai (rendőrök, tűzoltók, pénzügyőrök, a büntetés-végrehajtási szervezet tagjai stb.), felsőoktatásban dolgozó oktatók és a rendészet számos területén a gyakorlatban tevékenykedő munkatársak. Az Egyesület valóban országos: Magyarország minden területéről, az ország számos doktori iskolájából kerülnek ki tagjaink. Van köztünk rendőr, jogász, határrendész, tűzoltó, pénzügyőr, bölcsész, pszichológus, informatikus, kormánytisztviselő egyaránt. Ha érdeklődne tevékenységünk iránt, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Share: